Domů O nás Kontakty

Novinky:


Od 1.12.2012 provádíme VINFOTO, OCIS ON-LINE od firmy CEBIA pro pojišťovny ALIANZ, UNIQA a ČSOB. Jsme autorizované pracoviště firmy CEBIA.

Po telefonické dohodě jsme schopni od klienta vyzvednout vozidlo, provést výměnu nebo opravu a opět přistavit vozidlo na místo určení.

O nás:


Jsme společnost, která je na českém trhu již od roku 1994 a tedy zaručujeme mnoha spokojeným zákazníkům dlouholeté zkušenosti. Jsme členem sdružení Autosklo Servis. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami na českém trhu. Firma disponuje skladovými zásobami čelních, bočních a zadních skel na různé typy vozidel. Specialisté firmy používají nejmodernější a nejrychlejší techniku umožňující rychlé vyřízení zakázek klientů firmy. Jsme schopni převzít požadované doklady od klientů, nahlásit pojistnou událost a veškerou dokumentaci a fotodokumentaci odeslat na určitou e-mailovou adresu dané pojišťovny. Tím pádem odpadá veškerá starost klienta o vyřízení pojistné události. Služby realizujeme v profesionálně vybavených prostorech firmy. Poskytujeme své služby na profesionální úrovni 7 dní v týdnu, 24 hodin denně na NONSTOP lince 602 24 11 33.

K lepení skel používáme vysoce kvalitní lepící tmely od firmy MAKRA určené k výměnám čelních skel u osobních a nákladních vozidel. Tyto tmely jsou důkladně testovány při crash testech a certifikovány podle předpisu FMVSS 212. Doba odjezdu je garantována do cca 2 hodin od nalepení (i pro automobily se dvěma airbagy). Je možné je použít v kterémkoliv ročním období bez ohledu na vlhkost a teplotu (až do -17°C). Je doporučené na hliníkové, hybridní a magnéziové karosérie (např. AUDI A2, A8, Jaguar XJ). Splňuje požadavky originálních dodavatelů (výrobců vozidel).

Copyright (c) Autosklo Bruštík s.r.o. 2012